Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00 +48 32 440 83 10

NORDIC 2020

W dniach 4-5 luty 2020 odbyła się konferencja NORDIC ARM, która miała miejsce w Helsinkach, Finlandia, a której sponsorem był m.in. OREX ROTOMOULDING sp. z o.o.

Tegoroczne spotkanie zgromadziło kilkadziesiąt firm z branży rotomoulding’u, począwszy od producentów i dostawców tworzyw sztucznych, poprzez producentów form do rotacyjnego odlewania, aż po producentów maszyn i urządzeń.

Uczestnicy konferencji mogli wysłuchać licznych prezentacji przedstawicieli wiodących firm w branży rotomouldingu m.in. z zakresu: automatyzacji, robotyzacji procesu produkcji, znakowania produktów wytwarzanych w technologii rotomoulding’u, nowych powłok form do produkcji elementów z tworzyw sztucznych, czy na przykład najbliższych wyzwań stojących przed branżą rotomoulding’u w zakresie recyklingu tworzyw sztucznych.

Dziękujemy bardzo naszym dotychczasowym klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tego wydarzenia, a także cieszymy się z możliwości spotkania i rozmowy z potencjalnymi nowymi klientami.Masz pytania, możemy w czymś pomóc? Jesteśmy do dyspozycji.