Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00 +48 32 440 83 10

Specjaliści od rotoformowania

Oferta firmy obejmuje kompleksowe wdrożenie technologii rotoformowania, przygotowanie projektu, wykonanie maszyny/ formy, montaż urządzenia, szkolenie i uruchomienie produkcji w zakładzie klienta. OREX Rotomoulding ma ponad 25 letnie doświadczenie w budowie maszyn do rotomouldingu. Na wszystkie urządzenia, między innymi: Shuttle, Rock and Roll i Karuzela, firma udziela do 24 miesięcy gwarancji producenta.

Nasze maszyny do rotomoldingu konstruowane są w oparciu o markowe podzespoły wiodących na świecie producentów, co gwarantuje ich długą i bezawaryjną pracę.

Nasza oferta

Maszyny do rotoformowania

Oferujemy szeroką gamę maszyn do rotacyjnego formowania  tworzyw sztucznych (rotomoldingu) od maszyn typu Shuttle po maszyny specjalne wykonywane na indywidualne potrzeby klienta. Nasze maszyny (roto machine) są nowoczesne i trwałe. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych sprawia, że są one wydajne i proste w obsłudze.

Shuttle

Shuttle

Maszyny typu Shuttle o średnicy komory grzewczej: 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, 4000 mm, 4500 mm lub 5000 mm dla klientów o zróżnicowanych potrzebach produkcyjnych.

Karuzela

Karuzela

Wydajność produkcyjna maszyny typu Karuzela znacznie przewyższa zdolności produkcyjne innych maszyn do rotomouldningu.

Rock and Roll

Rock and Roll

Maszyny typu Rock and Roll zostały zaprojektowane do produkcji długich, wąskich elementów takich jak np. kajaki. Nasza firma dostarcza maszyny z podestem lub osadzane na równi z posadzką.

Maszyny specjalne

Maszyny specjalne

Maszyny specjalne, zaprojektowane do produkcji elementów, których nie można uzyskać przy wykorzystaniu standardowych urządzeń do rotomouldingu.

Centrum Obróbki Stali

Centrum Obróbki Stali

Firma OREX Rotomoulding posiada nowatorski park maszyn CNC do obróbki metalu. Specjalizujemy się również w kształtowaniu blach i profili na zimo. Zapraszamy do składania zapytań uslugi@orex.pl.

AktualnościZobacz wszystkie

Premiera maszyny hybrydowej URH 3500

Premiera maszyny hybrydowej URH 3500

NOWOŚĆ!!! Maszyna hybrydowa z możliwością zasilania prądem i gazem lub olejem.

Konferencja ARMO 2023

Konferencja ARMO 2023

ARMO 2023, 10-12 września, Poznań 

Międzynarodowa konferencja w dziedzinie formowania rotacyjnego.

KONFERENCJA ROTOPOL 2021

KONFERENCJA ROTOPOL 2021

Spotkanie członków stowarzyszenia ROTOPOL, którego działalność jest ściśle związana z technologią rotomouldingu. Podczas 2 dni konferencji prelekcje wygłosili polscy i międzynarodowi eksperci formowania rotacyjnego.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz podzielić się swoimi uwagami prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.