Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00 +48 32 440 83 10

Specjaliści od rotoformowania

Oferta firmy obejmuje kompleksowe wdrożenie technologii rotoformowania, przygotowanie projektu, wykonanie maszyny/ formy, montaż urządzenia, szkolenie i uruchomienie produkcji w zakładzie klienta. OREX Rotomoulding ma ponad 25 letnie doświadczenie w budowie maszyn do rotomouldingu. Na wszystkie urządzenia, między innymi: Shuttle, Rock and Roll i Karuzela, firma udziela do 24 miesięcy gwarancji producenta.

Nasze maszyny konstruowane są w oparciu o markowe podzespoły wiodących na świecie producentów, co gwarantuje ich długą i bezawaryjną pracę.

Nasza oferta

Maszyny do rotoformowania

Oferujemy szeroką gamę maszyn do rotacyjnego formowania tworzyw sztucznych od maszyn typu Shuttle po maszyny specjalne wykonywane na indywidualne potrzeby klienta. Nasze maszyny są nowoczesne i trwałe. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych sprawia, że są one wydajne i proste w obsłudze.

Karuzela

Karuzela

Wydajność produkcyjna maszyny typu karuzela znacznie przewyższa zdolności produkcyjne innych maszyn do rotomouldningu.

Shuttle

Shuttle

Maszyny typu Shuttle o średnicy komory grzewczej: 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, 4000 mm, 4500 mm lub 5000 mm dla klientów o zróżnicowanych potrzebach produkcyjnych.

Rock and Roll

Rock and Roll

Maszyny typu Rock and Roll zostały zaprojektowane do produkcji długich, wąskich elementów takich jak np. kajaki.

Maszyny specjalne

Maszyny specjalne

Maszyny specjalne, zaprojektowane do produkcji elementów, których nie można uzyskać przy wykorzystaniu standardowych urządzeń do rotomouldingu.

Ostatnie realizacje

AktualnościZobacz wszystkie

INTERPLASTICA 2018

INTERPLASTICA 2018

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy

XXI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 23-26 V 2017

XXI Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 23-26 V 2017

PLASTPOL to najważniejsze i największe dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych targi w Polsce. Nie mogłoby nas tam zabraknąć.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania, zainteresowała Cię nasza oferta lub chcesz podzielić się swoimi uwagami prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.